Kurumsal

Biz, Fiori Shirting 1995 yılından beri Türk tekstil sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Deneyimli üretim ve satış ekibi ile Erkekler, Bayanlar ve Çocuk dış giyimi gömlek üretimi ve ihracatı yapıyoruz.

Bizim üretim kapasitemiz ayda 40.000-50.000 adet olduğunu. Anlaşmanın yapılmasının ardından ilk siparişler için teslim süresi yaklaşık 5-6 haftadır - kumaş tipine ve stil ayrıntılarına bağlı olarak.

Geniş üretim yelpazemizle ve ürün modelleriyle hizmet veriyoruz; resmi elbise gömlek, gömlek parçaları üretimi de yapıyoruz.

İdari birimler, örnekleme odası, üretim kesim, ütü paketleme ve kalite kontrol ünitelerimiz ile üretim alanlarımız mevcut.

İstanbul Atatürk Havalimanı‘na 25 dakika mesafedeyiz / ana binamız İkitelli‘de yer almaktadır.

Misyonumuz, çok yüksek kalitede üretim ve rekabetçi piyasa koşulları karşısında müşterilerimize destek ve ürettiğimiz uygun fiyatlarla ve iyi hizmet kaliteli gömlek üreterek, onlarla uzun vadeli bir ilişki kurmaktır.

Fiori tekstil için Kısaca:
İmkanlar: İstanbul 1900m2 kapalı alan
Kumaş: Dokuma kumaş her türlü
Diğer: Gerber desen sistemi, kumaş-giysi testi, otomatik kesme.

Ana müşterileriz ayrıca İtalya ve İngiltere‘den Kuzey Avrupa Ülkeleri Almanya ve Kanada, ABD de yer almakta ve marka mağazalarında mağaza zincirlerin de bilinmekteyiz.
Çalıştığımız markalar GIORDANO, BRITISH INDIGO, LORD JIGGLER BERLUE, ELSBACH, ROBERTO CAVALLI, FARAH, PENGUIN, KENNETH COLE, WILLIAM HUNT, A QUESTION OF, ROY ROBSON, BENVENUTO, NEW HOUESE,CIRCLE OF GENTLMENT,CAMOUFLAGE...

Biz firmamız da sizi görmek ve sizinle olası iş fırsatlarını görüşmekten mutlu oluruz.

Saygılarımızla,

Satış ve Pazarlama

Ömer DUMAN (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)

www.fiorigiyim.com

Adres

Fabrika: Aykosan sanayi sitesi 2. Kısım 16 A blok Memet kaban iş merkezi 3. Kat no:1/1

İkitelli Başakşehir istanbul

İletişim

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pbx: +90 (0212) 550 82 35-36

Gsm: +90 (0533) 699 30 52